2. 12. 2017
Po delší době přidávám zase pár novinek. Začnu tou starší - ve dnech 11. a 12. 11. byl celý vrh C vystaven na MVK ZO Kočky Brno. Výstava byla pro nás velice úspěšná. Koťátka jako vrh získala výhru v BIS po oba dva dny, jednotlivá koťátka získala krásné posudky. Po výstavě se pak do nového domova vydal Carlos, bydlí hodně daleko, ale získal nového psího kamaráda, se kterým dobře vychází. Zbytek koťátek bohužel zatím nemá to štěstí a čekají na nové milující pánečky. Protože koťátka již dosáhla věku 7 měsíců, tak kocourci z bezpečnostních důvodů podstoupili kastraci. Velice rychle ze zotavili a nic již nebrání jejich odběru. Prozatím je stále zcela volná kočička Claire a kocourci jsou rezervovaní do 8.12. 2017. V případě zájmu o nezávaznou návštěvu mne neváhejte kontaktovat.

 
16. 8. 2017
Vrh C je již kompletně naočkovaný, odčervený a připravený se vydat do nových domovů. Koťátka jsou socializovaná, dovádí, hrají si a vrní při hlazení. Dnes mají koťátka již 15. týdnů a mohou odejít k novému majiteli v podstatě okamžitě. Přidávám i aktuální foto.

 

 

 

 

15. 7. 2017
    Koťátka mají již 11. týdnů, řádí, skáčou, baští maso, granulky, tvaroh, kapsičky a jiné pochutinky a rostou a rostou. Už jsou z nich téměř velké kočky, připravené na cestu k novým majitelům. Zatím žádné koťátko není zadané, takže v případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.

 
5. 6. 2017
    Stále máme volná koťátka. Dnes jsou již více než 5 týdnů stará, dovádí, poctivě vytvářejí hrudky v kočičím wc, stále se ještě přikrmují v mléčném baru u mámy, ale už i baští kapsičky a tvaroh. Během několika dní budou poprvé odčervená. Koťátka budou k odběru na konci července. Nezávazná návštěva vítána.
 

 

         

 

18. 5. 2017
    Vytvořena stránka vrhu ,,C". Dnes mají koťátka téměř 3 týdny. Váhy se pohybují okolo 300 gramů, maminka svědomitě kojí. Prozatím žádné koťátko není zadané. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat.
17. 5. 2017
    Dnes nás opustila naše nejstarší kočička Angie Honey Pie, CZ. Již delší dobu bojovala se zdravím a už jsem nevydržela prodlužovat její  neplnohodnotný život, proto byla milosrdně utracena. Angie byla úžasná, muchlavá kočička a nikdy na ni nezapomenu.

 

28. 4. 2017
    Je to tady.  Koťátka jsou konečně na světě. Jsou celkem 4, jedna kočička a tři kocourci. Porodní váhy se pohybovaly okolo 100g. Mají se čile k světu. V nejbližších dnech budou do sekce aktuální vrh přidány nové fotografie.
17. 4. 2017
    Jasněnka je zcela prokazatelně nakrytá, během 14 dní by měla porodit svoje první koťátka. Už se moc těšíme na barvy :-)
14. 2. 2017
    Naše Jasněnka z Klajdovky, CZ  konečně začala pořádně mroukat a tak je konečně v plánu její krytí. Již je domluveno spojení s čokoládově mramorovaným kocourkem CH Edwardem Rosso lilla, CZ. Krytí proběhne v nejbližsích dnech.